Naše mise

Naše mise

Od založení Colin Virile věříme v důležitost spojení blízkých duší. Pouze díky sjednocení jsme schopni pocítit svůj význam. Na základě tohoto pocitu jsme založili společnost, která vytváří společný smysl mezi všemi zúčastněnými. Každý zákazník se podílí na životě společnosti. Aktivisté pomáhají řídit složitější procesy, které se zaměřují na zlepšení života určitých jednotlivců a komunit, vždyť jenom v pomoci ostatním a v spolupráci se společností najdeme smysl. Colin Virile je víc než pouhé oblečení, je víc než jedinec. Colin Virile zapojuje nás do něčeho většího.   

Síla každé iniciativy je ve spojení

Soustřeďujeme se na pánské. Opravdové sjednocení se skládá z lidí, kteří se dívají stejným směrem. Právě tohle je základem prudkého pohybu. Muži vždy měli schopnost jednat ve prospěch něčeho většího. Nenabízíme nic nového, jen vzdáváme hold starým tradicím. Buďme i nadále dělat správné věci a zlepšovat se. Podobné sjednocení připomíná misi mužů – zkoumat a rozšiřovat existující svět. Nejde o válčení, ochranu, dobývání a sílu – tato povolání nám byla vnucena omylem. Zkoumat a rozšiřovat. My jsme Indiana Jones a Albert Einstein, my jsme Thomas Edison a Charlie Chaplin, my jsme John Tolkien a Kryštof Kolumbus. Zkoumat a rozšiřovat. Nezáleží na tom, jestli ostatní nás mají rádi, ať jsme spokojení se sebou samými, zda jsme úspěšní v očích nepřátel, záleží pouze na tom, že zkoumáme a rozšiřujeme existující svět. Tohle je naše povolání.   

Mise mužů je zkoumat a rozšiřovat existující svět

Věříme, že neexistují samostatní a nezávislí jednotlivce. Všichni jsme součástí celku, jsme součástí všeho, co jsme schopni vnímat. Jsme motýl v Iowě, který způsobuje deštivé období v Indonésii. Jsme politické hnutí a společenský řád. Jsme demokracie. Jsme myšlenky a skutky všech, koho známé. Jsme světlo, které se šíří po celém vesmíru. Jsme naše okolí. A když se obracíme k Vám, obracíme se k sobě. Dnes jsme ti, kteří stanovují globální cíle a spojují se kvůli jejich dosažení. Žijeme ve světě společenství a organizací. Dnes se nemluví o géniích a za každým progresivním vůdcem stojí stmelený tým. I ten nejinteligentnější, nejtalentovanější a nejnadanější člověk nedokáže zlepšit svět, pokud se nestane součástí celku. A jsme rádi, že se jsme mezi lidmi, kteří mají odvahu připojit se k velkým idejím. Vítejte v Colin Virile. Sjednocujeme muže ve jménu velkých úspěchů.   

 

  |  Nakupujte a darujte 7 % z nákupu  |  Katalog bekovek  |